obr

Zdravím všechny z portálu.

Všichni uživatelé si jistě všimli, že na tomto webu není žádná informace o udělených banech, respektive ona tu je, ale najde jí jen málo uživatelů.


Admini zase nemají možnost přidávat bany ručně mimo hru, při překlepu je opravovat nebo je případně mazat. Ti se pak obracejí na mě, buď s tím, "že by je jako doopravdy zajímalo za co ten ban byl, jelikož se ničím neprovinili", nebo se omlouvají že se překlepli a ban je místo PERMANENT jen na 5 minut.

Já pak tento problém musím řešit ve svém volném čase (kterého mám opravdu málo) a zvedám si tak hladinu adrenalinu (někdy jsem jak Papinův hrnec těsně před výbuchem).

Rozhodl jsem se proto tyto události vyřešit napsáním programu, který by všechny tyto náležitosti vyřizoval za mě. Po čtvrt roce psaní je konečně tu, v nějaké rozumné vydatelné podobě.
Pro spuštění programu je potřeba .NET Framework 4.0. Program je odzkoušen na operačních systémech Microsoft Windows XP, Vista a Seven.

Přístupová hesla a práva budu dávat dle uvážení všem adminům, kteří si o ně napíší.


Instalace pro Windows Vista a novější:

Rozbalte stažený archiv. Ve složce Vista, Seven najdete dávkový soubor script.bat. Spusťte ho jako správce. V tuto chvíli se v kořenovém adresáři  vytvořila složka PCZ s potřebnými knihovnami pro spojení s SQL serverem.
Pak už jen stačí otevřít složku s programem a program spustit.

Instalace pro Windows XP:

Jelikož zde dávkový soubor script.bat nemusí fungovat, prostě jen přetáhněte do kořenového adresáře disku C:\ celou složku PCZ. Spouštění je pak stejné jako u Windows Vista či Seven.

 

Program naleznete ke stažení ZDE.  

Váš sil3nt.

2012-03-15 10:21:42 / sil3nt

Komenáře uživatelů    Paříme.CZ - online game portal
  • Přihlášení

    Nápověda
  • MiniChat (RSS)
    Pro chatování je nutno se přihlásit...
  • Reklama
    Staňte se členy našeho portálu i na našem facebooku.
  • Partneři portálu