Spolupráce

Bez podpory a spolupráce našich patrnerů, bychom nemohli poskytovat kompletní služby pro naše uživatele. Spolupracujeme s mnoha subjekty především právnickými, ale také s fyzickými osobami - redaktoři, překladatelé, grafici pro dílčí záležitosti (pro velký počet osob, budou zveřejněni u konkrétních článků).

Webdesign a tvorba webů

Hlavní partner - Four.CZ

Služby Four.CZ nabízení novým zákazníkům nejvíce možností. Od vytvoření webových prezentací, optimalizaci pro vyhledávače, on-line registraci a prodloužení domén po náročné požadavky na webhosting.
Nabízíme kvalitní, garantované a bezpečné služby včem svým klientům. Známe podmínky českého internetu a také konkurenci. Snažíme se být o krok v předstihu nebo co nejvýše v hodnocení při srovnání s ostatními. Máme pravidelně školené pracovníky a velice rychlou technickou podporu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s individuálním přístupem.

Další partner - Studio illusion-pictures.cz

Jsme nová rozvíjející se firma složená především z mladých perspektivních lidí, kteří mají leté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky, programování a marketingu. V našem kolektivu jsou pouze lidé, kteří mají zkušenosti z jiných firem nebo organizací zaměřených právě na tuto problematiku.
Našim zákazníkům chceme poskytnout profesionální přístup a vyhovět ve všech směrech jejich požadavků. Na čem nám opravdu záleží, je spokojenost zákazníka. Proto chceme i maximálně vyhovět po cenové stránce, řekněte si kolik chcete investovat peněz a my Vám řekne co vše jsme schopni udělat.

Zpracování videa

Hlavní partner - Illusion pictures

Nejznámnější česká moviemakerská společnost je bez pochyby Illusion pictures. Tvoba videí z her Counter-strike 1.6, Counter-strike 1.5, Counter-strike: Source, Call of Duty 1, Call of Duty 2, Vietcong, Soldat a dalších her.

WebHosting

Hlavní partner - MujHost.NET

MujHost.NET Neomezený poskytovatel webhostingu pro Vaše prezentace. Zvýhodněné tarify pro herní klany.

Nastavení herních serverů

Hlavní partner - WarZone.CZ

O nastavení herních serverů se nám starají naši správci a administrační rozhraní pro Vás vytváří team DEVEL při Four.CZ.

Organizování turnajů

Hlavní partner - ? Právě TY?

Partnerem pro organizování herních turajů/lig na svých serverech můžeš být právě Ty. Pokud máte zájem navázat s námi spolupráci v tomto směru, kontaktujte nás.

  • Přihlášení

    Nápověda
  • MiniChat (RSS)
    Pro chatování je nutno se přihlásit...
  • Reklama
    Staňte se členy našeho portálu i na našem facebooku.
  • Partneři portálu